logo okk

Przemyślany design powstaje w ciszy

Silja i Norbert Beck w Domotece

Silja i Norbert Beck, jedni z najbardziej uznanych współczesnych niemieckich projektantów, po raz pierwszy mieli okazję osobiście przedstawić polskiej publiczności swoją niezwykłą filozofię projektową.

19 października już po raz kolejny Centrum Designu Domoteka stało się przestrzenią spotkania z wyjątkowymi projektantami oraz miejscem inspirującej wymiany profesjonalnej wiedzy i doświadczenia. Gośćmi tegorocznej odsłony „Design Star for Domoteka” byli Silja i Norbert Beck, zdobywcy m.in. Red Dot Design Award i German Design Award, założyciele studia Beck Design oraz jedni z najbardziej cenionych współczesnych niemieckich designerów. Podczas wykładu Silja i Norbert Beck przybliżyli słuchaczom historie stojące za ich najbardziej rozpoznawalnymi projektami oraz opowiedzieli o wieloetapowym, rzemieślniczym procesie, który zachodzi od momentu pierwszego szkicu na papierze. Wykładowi oraz dyskusji z projektantami towarzyszyła prezentacja wykonanych z niezwykłym pietyzmem miniaturowych modeli ich mebli oraz przekrojowa wystawa konceptów wychodzących spod kreski Beck Design. Było to pierwsze w wieloletniej karierze spotkanie projektantów z polską publicznością.

Spotkanie było kolejną już odsłoną cyklu „Design Star for Domoteka”.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! PR należała kompleksowa organizacja oraz promocja wydarzenia. Zaprosiliśmy gości: w tym architektów, dziennikarzy. Koordynowaliśmy kwestie techniczne. Odpowiadaliśmy za foto i wideo relację. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 100 gości, przede wszystkim architekci, dziennikarze. Relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w mediach branżowych.