logo okk

Premiera marki LEO

Odkryj z nami LEO

Na wydarzeniu „Odkryj z nami LEO”, zorganizowanym z okazji premiery marki we wnętrzach warszawskiego Hotelu Verte, zaproszeni goście zostali zabrani w podróż do krainy fotografii uchwyconej w obiektywie natury. Gospodarzami wieczoru były aktorka Anna Lucińska oraz Olga Kisiel-Konopka, właścicielka OKK! PR, które poprowadziły ten pełen artystycznych odniesień wieczór.  Na scenie nie zabrakło głównych bohaterów eventu – Łukasza Kmiecińskiego i Dawida Czarnika, założycieli marki LEO.  Wśród gości znaleźli się reprezentanci świata szeroko pojętej sztuki: Ewa Ewart i Ewa Mierzejewska oraz artyści fotografii: Marek Biegalski, Tomasz Gładys, Marcin Giba, Bartek Barczyk i Kévin Pagès.

Całość uświetnił występ zespołu Kępiński i Kowalonek, Sarsy, DJ Groome’ego i Sary.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! PR należała pomoc przy organizacja oraz promocja wydarzenia. Zaprosiliśmy gości: w tym architektów, dziennikarzy. Odpowiadaliśmy za foto i wideo relację. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 200 gości, przede wszystkim architekci, dziennikarze i partnerzy biznesowi. Relacje z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w SoMe i mediach branżowych.