logo okk

Finisaż wystawy zdjęć Bartka Barczyka

12 słów mistrza

Finisaż wystawy „12 słów mistrza”, prezentującej fotografie Bartka Barczyka poświęcone Maestro Pendereckiemu, otworzyła Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR.

Wybór miejsca, które gościło wystawę, nie był przypadkowy. Jako kompozytor i dyrygent Krzysztof Penderecki był związany z NOSPR przez kilkadziesiąt lat. Również sama koncepcja architektoniczna siedziby NOSPR stanowi swoisty hołd złożony pamięci wybitnego artysty. Zaprojektowana przez studio Tomasza Koniora – cenionego architekta, właściciela Konior Studio, który związany jest ze Śląskiem, charakteryzuje się nowoczesną bryłą, ale też czerpie z tradycji dawnych Katowic.
W tej sytuacji nie dziwi fakt, że architekt Tomasz Konior, jako twórca projektu nowej siedziby NOSPR, został zaproszony także do współpracy przy projektowaniu przestrzeni ekspozycyjnej wystawy, która zabiera nas w krótką, choć poruszającą podróż w głąb duszy Maestra. Nad koncepcją wystawy pracował również Dominik Koroś z Konior Studio.

12 słów mistrza to lapidarna opowieść o dziedzictwie Krzysztofa Pendereckiego, zatrzymana w kadrach Bartka Barczyka.

Zakres działań

Agencja OKK! PR zajęła się kompleksową komunikacją i promocją wydarzenia. Właścicielka agencji Olga Kisiel-Konopka prowadziła również finisaż wystawy.

Efekty:
Powstały 3 komunikaty prasowe na temat wystawy, która były szeroko publikowane w mediach.