logo okk

Kolejna odsłona Kina Architektek

„Biedne istoty” w KinoGramie

Tym razem, 26 marca 2024 r. do wizyty w KinoGramie, w Fabryce Norblina skłonił znakomity film „Biedne istoty” w reżyserii Yórgosa Lánthimosa. Ale nie tylko – gościem specjalnym spotkania była bowiem Maja Ganszyniec, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych polskich projektantek.

Spotkanie w KinoGramie rozpoczęło się od rozmowy z Mają Ganszyniec, poprowadzonej przez Olgę Kisiel-Konopkę, właścicielkę agencji OKK! PR. Wybór gościa specjalnego nie był dziełem przypadku. Maja Ganszyniec jest bowiem jedną z najbardziej rozpoznawalnych i interesujących polskich projektantek.

Warto dodać, że w spotkaniu uczestniczyła również – jako gość honorowy – redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”, Anna Grużewska.

Zwieńczeniem wieczoru w KinoGramie była projekcja filmu „Biedne istoty” – obrazu niezwykłego, wielopłaszczyznowego i poruszającego. Zmuszającego do refleksji i na długo pozostającego w pamięci.

Projektantka opowiadała o swoim rozumieniu wzornictwa, potrzebie zrównoważonego designu i roli ekologii nie tylko w procesie projektowym, ale również w naszej codzienności.

Zakres działań

Kino Architektek to autorski projekt agencji OKK!. Stworzyliśmy koncepcję wydarzenia, pozyskaliśmy partnerów spotkanie. Zaprosiliśmy gościa specjalnego oraz gości wydarzenia.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 60 architektek. Wydarzenie było szeroko komentowane w SoMe gości. Relacja z wydarzenia ukazała się w licznych mediach branżowych.