logo okk

Networking dla projektantów i architektów

Wartością są ludzie

Istotnym elementem programu każdego spotkania z cyklu „Kolacja architektów” są goście specjalni – znane osobistości ze świata designu, architektury czy sztuki, bowiem miks tych dziedzin jest znakiem rozpoznawczym wydarzeń organizowanych przez OKK PR. Dzielą się swoimi doświadczeniami, opowiadają o pracy, wreszcie – prezentują osiągnięcia.

Podczas spotkania w restauracji Koneser Grill w Warszawie, 27 lutego 2024 r., w rolę gościa specjalnego wcieliła się Anna Orska, projektantka biżuterii i właścicielka marki biżuterii artystycznej Orska. Jej prace pokazywane były na wystawach m.in. w Paryżu, Berlinie, Mediolanie i Nowym Jorku. Artystka opowiadała między innymi o wykorzystywaniu niestandardowych materiałów w biżuterii, jubilerskim upcyklingu i inspiracji tradycyjnym rękodziełem.

 

Podczas obu spotkań obecne były także Bibianna Stein-Ostaszewska oraz Ela Kita, autorki projektu wnętrz restauracji Kieliszki na Próżnej i Koneser Grill.

Zakres działań

„Kolacja Architektów” jest nową inicjatywą Olgi Kisiel-Konopki, agencji OKK! PR. Projekt ma charakter kameralnych spotkań zaprzyjaźnionych z agencją marek z czołowymi polskimi architektami. Odbywać się będzie w miejscach szczególnych na mapie Warszawy, których oprawa sprzyja opowiadaniu historii wybranych projektów, nieformalnym rozmowom oraz dzieleniu się swymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Dodatkowe wrażenia zapewnić ma wyśmienita oprawa kulinarna.

Efekty:
W kolacji uczestniczyło 40 architektów. Atmosfera kameralności sprzyjała otwartej wymianie myśli i doświadczeń między uczestnikami. Architekci mieli okazję nie tylko dzielić się swoimi spostrzeżeniami, ale również poznać się nawzajem w mniej formalnej atmosferze. Oprawa kulinarna była wyśmienita, co dodatkowo umocniło przyjemność z uczestnictwa w spotkaniu.