logo okk

Nowe spojrzenie na przestrzeń biurową

Design, nowoczesność, ekologia

Wydarzenie to było nie tylko okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w designie biurowym, ale także platformą do dyskusji o wpływie designu na dobrostan i produktywność w miejscu pracy. ARC Interiors, wspólnie z Steelcase i Interface, pokazał, jak nowoczesne technologie i zrównoważone podejście mogą iść w parze, przekształcając przestrzenie pracy w miejsca bardziej przyjazne nie tylko ludziom, ale i naszej planecie.

Podczas spotkania swoje wystąpienie mieli goście specjalni: Illinca Popescu & Sara Brondsema ze Steelcase oraz Janneke Leenars z marki Interface.

Ale to koniec atrakcji wieczoru! Goście mogli rozkoszować się dźwiękami muzyki na żywo, skosztować pyszności od Restauracji Kręgliccy oraz wziąć udział w wielkim quizie, w którym szczęśliwca wygrał designerskie krzesło Karman.

 

O randze i prestiżu wydarzenia najlepiej świadczy liczba obecnych gości - do siedziby SARP w czwartkowe popołudnie przybyło prawie 200 osób.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! PR należała kompleksowa organizacja oraz promocja wydarzenia. Zaprosiliśmy gości: w tym architektów, dziennikarzy. Koordynowaliśmy kwestie techniczne. Odpowiadaliśmy za foto i wideo relację. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 200 gości, przede wszystkim architekci, dziennikarze i partnerzy biznesowi. Relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w mediach branżowych.