logo okk

Premiera Silestone Urban Crush

W harmonii z miastem

10 maja 2023 r. odbyła się premiera kolekcji Silestone Urban Crush, najnowszej propozycji Cosentino, która stała się punktem wyjścia do odkrywania życia miasta, jego obrazów, odbić i śladów. Na 30. piętrze dominującego nad urbanistyczną tkanką Katowic biurowca KTW, goście mogli poczuć klimat wielkich metropolii, towarzyszącego im gwaru, blasku świateł i jazzu, sączącego się po artystycznych dystryktach Nowego Jorku, Paryża i Londynu. Wszystko to w towarzystwie płyt Silestone.

Premiera najnowszej kolekcji Cosentino Silestone zgromadziła w Katowicach 150 przedstawicieli śląskich pracowni architektonicznych, studiów kuchennych i pracowni kamieniarskich, pracujących z produktami Cosentino od lat. Gości powitała Ewa Trzcionka, by następnie oddać głos Łukaszowi Warzybokowi, General Manager Cosentino Katowice. O inspiracjach towarzyszących powstawaniu kolekcji i przyjaznej dla środowiska technologii produkcji HybriQ+, pozwalającej cieszyć się przyrodą i energią współczesnych miast, opowiedziała Karolina Sieniawska, Marketing Coordinator Cosentino. Atrakcją wieczoru był wernisaż prac gościa specjalnego, Przemo Łukasika, architekta i współzałożyciela Medusa Group. Fotograficznej opowieści z najdalszych zakątków globu towarzyszyły osobiste refleksje Przemo Łukasika na temat estetyki, warsztatu, doboru tematów oraz filozofii fotografii i architektury.

Pełnię wrażeń wieczoru dopełnił wieńczący spotkanie hipnotyczny koncert Karoliny Leszko.

Gośćmi specjalnymi premiery był Przemo Łukasika.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należało pomoc w stworzeniu koncepcji wydarzenia, jego kompleksowa organizacja oraz promocja. Wybraliśmy lokalizację eventu. Zaprosiliśmy gości. Dokonaliśmy wyboru prowadzącej oraz gościa specjalnego. Koordynowaliśmy również kwestie techniczne związane z nagłośnieniem. Odpowiadaliśmy za foto i wideo relację. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło około 150 gości, przede wszystkim architekci i partnerzy biznesowi. Relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w mediach branżowych.