logo okk

Premiera apartamentu pokazowego Profbud

Nie tylko cztery ściany…

Premiera apartamentu pokazowego PROFBUD, zlokalizowanego na Osiedlu Awangarda, przy warszawskich Fortach Bema, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zaproszonych gości. Przybyli tego wieczoru dziennikarze mieli unikalną możliwość spaceru po apartamencie, a w roli przewodników wystąpili: inicjator tego „miejsca spotkań” – Paweł Malinowski, Prezes Zarządu PROFBUD oraz Agnieszka Kuratczyk i Szymon Tarnowski z pracowni Tarnowski Division, architekci odpowiedzialni za projekt wnętrza. Wieczór uświetnił live cooking z marką BORA oparty o akcenty jadalnego złota, w wykonaniu Agnieszki Nerko, uczestniczki MasterChef.

Zorganizowany został również specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! jako organizatorów wydarzenia należało stworzenie jego koncepcji, jego kompleksowa organizacja oraz promocja. Zaprosiliśmy gości – dziennikarzy. Spotkanie poprowadziła właścicielka agencji OKK! – Olga Kisiel-Konopka. Dla uczestników przygotowaliśmy gift packi z upominkami. Zadbaliśmy także o nagrody w specjalnym konkursie dla uczestników eventu. Koordynowaliśmy wszelkie kwestie techniczne, do naszych zadań należał także wybór cateringu. O spotkaniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
Premiera była szeroko komentowana w mediach. Na jej temat ukazało się ok. 50 publikacji. W wydarzeniu wzięło udział ok. 20 dziennikarzy.